Správna voľba pre vašu stavbu

LAMINÁTOVÉ PODLAHY KRONOTEX

Robustné a spoľahlivé laminátové podlahy značky KRONOTEX „Made in Germany“. Vďaka odolnému spracovaniu sú vhodné aj do komerčných prevádzok s častou frekvenciou pohybu osôb.

Podlahy Kronotex sú vyrobené z kvalitného HDF základu (90% drevnej hmoty a 10% z ekologického živicového pojiva bez pesticídových alebo plastických prídavkov) a odolnej vrchnej dekoračnej vrstvy). Pri drevených dekoroch sa okrem kvalitného materiálu používa technológia „synchrónna laminácia“, vďaka ktorej povrch vyzerá takmer na nerozoznanie od prírodného dreva.

Možnosť voľby z 10 kolekcií a 168 dekorov, vrátane dokonalých imitácií dreveného povrchu. Možnosť výberu z viacerých hrúbok podlahy a textúr povrchu. Ľahká a ekologická inštalácia bez lepidla.


Podlahy KRONOTEX majú oproti iným podlahám významné pozitíva

 

  • Laminátové podlahy KRONOTEX sa skladajú prevažne z dreva – obnoviteľného surového materiálu pochádzajúceho z udržiavaných lesov.

  • Vysokokvalitný laminát je prospešný pre zdravé živobytie – KRONOTEX produkty sú ideálne pre detské izby, keďže neobsahujú žiadne zmäkčovadlá a boli špecificky odporúčané nemeckým magazínom Öko-Test.
  • Keďže sa podlahy montujú ako plávajúce krytiny, neostávajú po nich žiadne zvyšky lepidla.
  • Vďaka inovatívnemu povrchu laminátových podláh KRONOTEX vyzerá a pôsobí na dotyk úplne ako naozajstné drevo alebo kameň.

  • Podlahy neobsahujú dietylhexylftalát, čiže nemôžu spôsobiť žiadne endokrinné problémy.
  • Keď podlaha ukončí svoju životnosť, môže sa zlikvidovať alebo spáliť.

  • KRONOTEX spaľuje zvyšky z produkcie podláh na kúrenie.
  • KRONOTEX laminátové podlahy = kvalita vyrobená v Nemecku

V ponuke máme aj kompletné príslušenstvo k podlahám (lišty, podklad, zvukovú izoláciu, profily…) Radi vám tiež poskytneme výhodný predaj na splátky. Samozrejmosťou u nás je montáž podláh. 

Neváhajte nás navštíviť vo Vzorkovej predajni „Dvere, brány, oplotenie“ v SNINE, kde si môžete naživo prezrieť viacero dekorov a vybrať si tu správnu podlahu pre svoj domov.

Tešíme sa na vašu návštevu!

>>> KRONOTEX katalog EN <<< 

adminko

View more posts from this author