WIKED

Vchodové oceľové dvere WIKED

 

Vchodové dvere WIKED PREMIUM patria medzi kvalitné oceľové dvere, ktoré majú zosilnenú obvodovú konštrukciu vyrobenú z dreva a sú vyplnené PUR penou. Majú kvalitnejší zámok a západky ako dvere NORMAL a sú potiahnuté UV filtrom, ktorý ich chráni pred pôsobením dažďa, slnečného žiarenia a vetra. Keď sa k dverám pridá hliníková Termo zárubňa (prepustí oveľa menej tepla von z miestnosti ako klasická zárubňa) a vyberie sa k tomu ešte aj kvalitný hliníkový prah, dohromady to všetko vytvorí vynikajúce, kvalitné a maximálne teplo neprepúšťajúce dvere.

Prechod tepla pri Termo zárubni: UD = 1,1 (klasická oceľová zárubňa: UD = 1,7)

Dvere PREMIUM sú moderné, čiastočne presklené a k dispozícii sú v šírkach 80, 90 a 100. Vchodové dvere patria do bezpečnostnej triedy 2, ale iba v prípade ak si zvolíte dvere bez sklených častí. Takéto vchodové dvere sú vhodné najmä pre RODINNÉ DOMY.

Ak vyberáte vchodové dvere do BYTU vynikajúcou voľbou pre vás budú dvere WIKED NORMAL. Vchodové dvere NORMAL sú lacnejšou a jednoduchšou variantou dverí PREMIUM. Vchodové dvere sú vyplnené polystyrénom, hrubé sú taktiež 54 mm, ale majú jednoduchšiu obvodovú konštrukciu a nie sú potiahnuté UV filtrom, keďže nebudú vystavené slnku ani dažďu.

Dvere sú dostupné v rôznych prevedeniach a s viacerými možnosťami presklenia. Vchodové dvere sú k dispozícii v šírkach 80, 90 a 100. Dvere patria do bezpečnostnej triedy 2, ale iba v prípade ak nebudú presklené.

>>> pozrite si katalóg <<< 

V prevedeniach:

Modely plných dverí  viac >>> TU <<<

Modely dverí so sklom  viac >>> TU <<<