Garážové brány WIŚNIOWSKI

Využite zľavu až 20% na sekcionálne garážové brány. Iba do konca marca 2018! 
_____________________________________________________________________________________ 

Ponúkame garážové brány WIŚNIOWSKI s fantastickým pomerom ceny, kvality, funkčnosti a spoľahlivosti. V ponuke máme všetky typy brán (sekcionálne, rolovacie, krídlové a výklopné), široké rozpätie rozmerov, funkcií a farieb, umožňujúce voľbu brány presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek a unikátne riešenie >>> RENOSYSTEM <<<, ktoré umožňuje inštaláciu sekcionálnych brán aj do priestorovo komplikovaných podmienok.

Samozrejmou súčasťou našej ponuky je montáž brán a prípadné stavebné úpravy pred inštaláciou. Umožňujeme financovanie brán, vrátane montáže a stavebných úprav aj prostredníctvom výhodných splátkových programov QUATRO a HomeCredit.


V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky, e-mailom alebo osobne na našej predajni „Dvere, brány, oplotenie“ v SNINE (nad VÚB bankou).

Radi vám poradíme s výberom.


Druhy sekcionálnych brán:

>>> UNIPRO <<< 
>>> Super teplé garážové brány UNITHERM <<<
>>> Nová dokonalá trieda – garážová brána PRIME <<<

Ďalšie typy brán v našej ponuke:

>>> ROLOVACIE BRÁNY <<<
>>> KRÍDLOVÉ BRÁNY <<<
>>> VÝKLOPNÉ BRÁNY <<<

Automatické pohony brán

Pohon METRO

metro-www-1

wisniowski_somfy_logo
Pohon METRO je preverená technológia Somfy spojená z výnimočným projektom krytu, navrhnuté pre designové štandardy WIŚNIOWSKI.

Výsledkom je pohon z výnimočnými technickými parametrami z neobvyklým a súčasne nadčasovým designom.

METRO je návrh pohonu novej generácie. Spája výborné technické vlastnosti s plnou kontrolou, pohodlím a bezpečnosťou. Je to precízna konfigurácia pohonného systému a inovatívny prístup k dizajnu.

Tvar krytu pohonu METRO zrkadlí ideu minimalistického designu. Klasická čierno-biela kombinácia farieb mu dodáva rafinovanú eleganciu, zachováva ľahkosť a kompaktný vzhľad celku.vysielac-pulsar

Vysielač PULSAR umožňuje diaľkové ovládanie brány a naprogramovanie rôznych zariadení. Je vyrobený z veľmi trvanlivých materiálov, čo sa odráža na dlhodobej spoľahlivosti zariadení. S použitím ergonomickej podložky dokážeme umiestniť ovládač kamkoľvek – na stenu alebo palubu automobilu.

 

Pohon INTRO

intro-wisniowski

Automatické garážové brány ponúkajú aj ekonomické riešenie. Pohon INTRO ponúka plne bezporuchovú prácu s funkciami charakteristickými pre tento typ pohonov, teda ovládanie vysielačmi, možnosť pripojenia fotobuniek a tlačidlá ručného ovládania.

K dispozícii v dvoch verziách: INTRO 600 a INTRO 1000.
Je charakteristický zvláštnym a v tomto segmente pohonov sa odlišujúcim designerským krytom.

Pohon INTRO spolupracuje s vyhradeným vysielačom pod obchodným názvom U-MOVE. Je to 4-kanálový diaľkový ovládač dostupný v bielej a čiernej farbe a voliteľne v červenej farbe.

pulsar-wisniowski