Interiérové dvere

Ponúkame vám na predaj niekoľko stoviek modelov kvalitných interiérových dverí, zárubní a obložiek od renomovaných značiek, ako sú Vasco Doors, Dre a Centurion. Každá značka má vo svojej ponuke množstvo modelov i dekorov.

Samozrejmosťou sú aj dvojkrídlové a posuvné dvere a dvere do JAP puzdier. K novým dverám si u nás môžete vybrať z ponuky kľučiek v rôznych prevedeniach.


Radi vás privítame v našej vzorkovej predajni, kde si môžete prezrieť niekoľko modelov dverí, ochotne vám poradíme a pomôžeme vybrať dvere presne podľa vašich predstáv a požiadaviek.

Kúpu dverí, vrátane montáže a prípadných stavebných úprav, je možné financovať aj prostredníctvom výhodných splátkových programov QUATRO a HomeCredit. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky, e-mailom, osobne v našej vzorkovej predajni alebo chatom na našej stránke.


vasco-doors_x250

VASCO doors = vysoko kvalitné interiérové dvere.

Dvere VASCO disponujú zaoblenými hranami a sú potiahnuté jediným ťahom, to znamená že sa na nich nenachádzajú žiadne lepené spoje. Vďaka tomu pôsobia jedinečným a elegantným dojmom.

V ponuke VASCO doors nájdete okrem interiérových aj protipožiarne dvere.

>>> pozrite si katalóg <<<


Príďte si k nám po nové dvere od najpredávanejšej značky DRE.

Dlhoročná tradícia a nová modernejšia technológia výroby poskytuje výborný pomer ceny a kvality. Na výber máte tri varianty povrchových prevedení – fólia, lamino a prírodná dyha.

Takmer všetky typy dverí je možné dodať s posuvným systémom na stenu alebo do puzdra.

>>> pozrite si katalóg <<<


Značka CENTURION upozorňuje nielen na kvalitu svojich výrobkov, ale tiež sa stará o životné prostredie.

V procese výroby sa používajú 100% ekologicky šetrné výrobné linky.

15 rokov skúseností, nová technológia a stála dbalosť o vývoj spôsobili, že firma Centurion je dnes jedným z popredných producentov dverí. Kolekcie sa vytvárajú podľa požiadaviek zákazníkov. Rozvíjajú sa v smere moderných, ako aj klasických dizajnov. Sleduje sa vývoj technológií používaných fólií a používajú sa najnovšie dosiahnuté techniky v procese realizácie výrobkov.

>>> pozrite si katalóg <<<