SCHODISKOVÉ SYSTÉMY TOPSTEP

Neviete čo so svojím schodiskom? Máme pre vás skvelé riešenie!

Kvalitné schodiskové systémy TOPSTEP od českej firmy PF Postforming s.r.o – vhodné pre obloženie nových schodísk, ako aj pre rýchlu renováciu bez búrania starého schodiska. Vhodné na všetky bežné podklady – betón, kameň, drevo a kov.


Naša firma je výhradným zástupcom spoločnosti PF Postforming s.r.o pre východné Slovensko. Zabezpečujeme vymeranie, návrh schodísk, kalkuláciu a montáž PROFI rady. 

Neváhajte nás kontaktovať na na tel.č. 0948 846 414 alebo navštívte našu Vzorkovú predajňu „Dvere, brány, oplotenie“ v SNINE na ulici Strojárska 2524 (nad VÚB bankou), kde vám radi poskytneme všetky informácie.


Schodiskový systém TOPSTEP existuje v 2 radách:

  • Rada TOPSTEP PROFI pre atypické schodište a zložitejšie tvary. Profesionálny systém TOPSTEP sa skladá zo stupníc, podstupníc, hliníkovej vyrovnávacej lišty a jej stabilizačnej výplne a voliteľných doplnkov ako sú bočnice, podesty alebo štýlové LED osvetlenie zakomponované do samotného obkladu. Rada PROFI má okrem iného aj rozšírenú ponuku dekorov. PROFI systém je dodávaný ako hotový polotovar pre ďalšie spracovanie našimi vyškolenými montážnymi pracovníkmi.
  • Rada TOPSTEP FLEX, ktorú si môžete objednať na našom e-shope. Systém FLEX je dostupný >>>v piatich dekoroch<<< Tento systém je pripravený k montáži, ktorú zvládne šikovný domáci majster.
>>> Pre objednanie systému Topstep FLEX pre svojpomocnú montáž navštívte náš e-shop <<<

Takto môže vyzerať aj vaše schodisko: