Panelové ploty

Panelové ploty Wisniowski – moderné a solídne zabezpečenie pozemku. Ideálne pre oplotenie súkromných pozemkov, parkov, budov verejnej správy, supermarketov, tovární, športových objektov.

VEGA B, VEGA B LIGHT, VEGA B LIGHT II – univerzálne riešenie

Mriežkové panely s prehybom VEGA B, VEGA B Light a VEGA B Light II sa môžu montovať na štyroch druhoch stĺpov: Gamma, Beta (VEGA B a VEGA B Light) a Omega.

Panel VEGA B je vyrobený zo zvarovaných oceľových tyčí s priemerom 5 mm,

Panel VEGA B Light z tyčí s priemerom 5 mm,

Panel VEGA B Light II z tyčí s priemerom 3 mm.

VEGA B Light II

VEGA B

Systém SAFE a BETA – panely sa pripevňujú s využití hákových skrutiek a matíc. Pri spájaní panelov mimo stĺpikov sa používajú spony.

Systém GAMMA – stĺpiky sú vyrobené z dvojitého oceľového plechu. Vďaka špeciálnemu tvaru stĺpikov je upevnenie panelov zvonku neviditeľné.

Systém OMEGA – aby sa mohlo montovať k bokom stĺpikov, je potrebné využiť dvojdielne objímky, spojené pomocou antikorových skrutiek s trhacími maticami.

Dostupné výšky


VEGA 2D – maximálna pevnosť a odolnosť

Panely VEGA 2D sú vyrobené zo zvarovaných oceľových tyčí s priemerom vodorovnej tyče (dvojitej) 6 mm a priemerom zvislej tyče 5 mm.

Panely VEGA 2D Super, sú vyrobené zo zvarovaných oceľových tyčí s priemerom vodorovnej tyče (dvojitej) 8 mm a priemerom zvislej tyče 6 mm.

Oplotenia z panelov VEGA 2D a VEGA 2D Super sa používajú ako oplotenie v parkoch, verejne prospešných budovách, supermarketoch, továrňach, športových a vojenských objektoch a podobne.

Systém DELTA 2D – panely sú zavesené na montážnych úchytoch, ktoré sa nachádzajú pod každým radom dvojitých vodorovných tyčí (typ 2D-L) alebo s menším počtom úchytov (typ 2D-S), ktoré sú montované pomocou prítlačných plieškov.

Systém SIGMA 2D – panely sú zavesené na montážnych úchytoch, ktoré sa nachádzajú pod každým radom dvojitých vodorovných tyčí, ktoré sú montované pomocou prítlačných líšt.

Systém OMEGA 2D – aby sa mohlo montovať k bokom stĺpikov, je potrebné využiť dvojdielne obdĺžníkové objímky, pomocou antikorových skrutiek s trhacími maticami.

Odolnosť voči korózii

Všetky prvky oplotenia WISNIOWSKI sú povrchovo spracované zinkovaním a/alebo práškovým lakovaním, čo chráni tieto prvky pred koróziou celé desaťročia.

Zinkovanie je ekonomicky efektívnou technikou nielen v procese výroby brán, ale i pri ich používaní. Zinkované priemyselné oplotenie WISNIOWSKI nepotrebuje údržbu svojho laku po mnoho rokov. V priebehu používania nie je potrebná údržba pomocou drahých prostriedkov, ktoré je potrebné používať pri mnohých konkurenčných výrobkoch. Zinkovaná oceľ môže byť recyklovaná, neznečisťuje a nezaťažuje životné prostredie.

Systém duplex – dvojitá ochrana

Spojením vlastností zinkovaného povlaku a lakovaného povlaku v systéme DUPLEX získate istotu, že po celú dobu, nezávisle na poveternostných podmienkach, bude mať oplotenie WISNIOWSKI estetický vzhľad. Použitie farebnej palety RAL umožňuje výber vhodnej polyesterovej farby.