Plotové systémy WIŚNIOWSKI

Komplexný systém oplotenia WIŚNIOWSKI – to je funkčnosť, bezpečnosť a estetika

Ako autorizovaný predajca značky WIŚNIOWSKI Vám ponúkame komplexné systémy oplotenia. Vyberte si svoj obľúbený vzor a nechajte si u nás spracovať cenovú ponuku. 

Poskytujeme kompletné služby od cenovej ponuky, predaja, dovozu až po odbornú montáž. Ponúkame aj výhodný predaj na splátky!


Využite práve teraz jarnú 12% zľavu na oplotenie. Platí iba do konca marca 2018!


Navštívte našu vzorkovú predajňu „Dvere, brány, oplotenie“ ul. Strojárska 2524, SNINA (nad VÚB bankou). Radi vám poradíme a vyberieme to najlepšie oplotenie aj pre vás.


Prečo sa oplatí investovať do komplexného systému oplotenia?

Pojem „systém oplotenia“ znamená brány, bránky, segmenty, stĺpiky a montážne príslušenstvo. Teda všetky súčasti potrebné k funkčnému oploteniu pozemku. Pokiaľ si objednáte komplexný systém, získate kompaktný vzhľad celého oplotenia. Máte istotu, že jeho montáž bude jednoduchá. A naviac si môžete objednať celé oplotenie na jednom mieste a nemusíte strácať energiu a čas hľadaním.


 Prečo značka „CE“ zaručuje bezpečnosť?

ogrodzenia i bramy bezpieczenstwo znak ce

Značkou „CE“ je označená brána, ktorá spĺňa požiadavky európskej normy EN 13241-1. Táto norma kladie na všetkých výrobcov vysoké požiadavky v oblasti zaistenia bezpečnosti osôb a majetku. Riešenia, ktoré sú použité u bránach WIŚNIOWSKI – vypínač proti preťaženiu, nárazníková lišta, signalizačné svetlo, fotobunky, bezpečnostné lišty – zaručujú bezpečnú prevádzku brány.


Vyberte si svoj vzor oplotenia

kolekcja-modern

Systém oplotenia MODERN

Inšpirujúca modernosť

>>> VIAC <<<


kolekcja-lux

Systém oplotenia LUX

Efektná elegancia

>>> VIAC <<<


kolekcja-premium

Systém oplotenia PREMIUM

Pre individualistov

>>> VIAC <<<


kolekcja-vario

Systém oplotenia VARIO

Klasická geometria

>>> VIAC <<<


kolekcja-classic

Systém oplotenia CLASSIC

Harmonický minimalizmus

>>> VIAC <<<


Systém oplotenia BASIC

Oplotenie do každej domácnosti

>>> VIAC <<<


TRVAN10-lat-czLIVOSŤ na dlhé roky

Všetky prvky oplotenia WIŚNIOWSKI sú podrobené najlepšími antikoróznymi procesmi, akými sú zinkovanie a práškové lakovanie. Zinkový povlak sa získava v procese ponárania chemicky očistenej konštrukcie do tekutého zinku, čo chráni prvky oplotenia WIŚNIOWSKI pred koróziou celé desaťročia.

efektywna-ochrona-czEFEKTÍVNA OCHRANA

Zinkovanie je ekonomicky efektnou technikou v procese vytvárania i používania. Zinkované oplotenie nepotrebuje údržbu laku mnoho rokov. Nie je potrebné starať sa o zabezpečenie prvkov pomocou drahých prostriedkov, ktoré je potrebné používať u tradičných oplotení. Zinkovaná oceľ môže byť recyklovaná, neznečisťuje a nezaťažuje životné prostredie.

duplex

SYSTÉM DUPLEX – DVOJITÁ OCHRANA

Spojenie vlastností zinkovaného povlaku a lakovaného povlaku v systéme DUPLEX. Po celú dobu, nezávisle na poveternostných podmienkach, máte istotu, že vaše oplotenie bude mať estetický vzhľad. Použitie farebnej palety RAL umožňuje výber vhodnej polyesterovej farby, ochranného povlaku.

sprawdzone-w-kazdych-warunkachOVERENÉ v každých podmienkach

Proces zinkovania je v súlade s európskou normou PN-EN ISO 1461, ktorá zaručuje zodpovedajúcu kvalitu zinkovaných výrobkov. Zinkovaný povlak je odolný voči vysokým a nízkym teplotám a UV žiareniu, vďaka týmto vlastnostiam zaručuje optimálnu antikoróznu ochranu oceľových povrchov.


Modern AW.10.104

Modern AW.10.104

Modern AW.10.109


ogrodzenia i bramy posesyjne wisniowski ogrodzenie render 10 lat gwarancja CZ

 


 Ako navrhnúť oplotenie?

ogrodzenia i bramy posesyjne wisniowski jak zaplanowac ogrodzenie 1

ogrodzenia i bramy posesyjne wisniowski jak zaplanowac ogrodzenie 2

Rôzne varianty prevedenia
Montované na podmurovke
Šikmý terén
Výjazdová brána