Výpredaj a akcie

Využite možnosť nakúpiť kvalitné výrobky za bezkonkurenčné výpredajové ceny. Produkty sú nové a plne funkčné a sú vypredávané len z dôvodu nadbytočnosti alebo vyradenia dekoru z ponuku výrobcu.

Za výpredajové ceny je dostupný vždy len 1 ks, preto odporúčame s nákupom príliš neváhať.


Momentálne ponúkame za výpredajové ceny tieto dvere:

Interiérové dvere Vasco Braga 2 (dekor dub japonský), 70 cm, pravé. Výplň krídla – rámová konštrukcia z MDF, výplň z HDF. Pánty a jednobodový zapustený zámkový mechanizmus pre WC/kúpelňový rýchlozámok v cene. Dodávané bez zárubne a kľučiek.

pôvodná cena: 138 €
výpredajová cena: 69 €


 

Interiérové dvere Vasco Santiago 2 (dekor legno svetlé), 70 cm, ľavé. Výplň krídla – rámová konštrukcia z MDF, výplň z HDF. Pánty a jednobodový zapustený zámkový mechanizmus pre klasický izbový kľúč v cene. Dodávané bez zárubne a kľučiek.

pôvodná cena: 138 €
výpredajová cena: 69 €


Interiérové dvere Vasco Madera 3 (dekor dub kartáčovaný), 70 cm, dostupné dva nové a nerozbalené kusy: 1 ks – ľavé, 1 ks – pravé. Výplň krídla – rámová konštrukcia z MDF, výplň z HDF. Pánty a jednobodový zapustený izbový zámkový mechanizmus cene. Dodávané bez zárubne a kľučiek.

pôvodná cena: 169 €
výpredajová cena: 89 €


Vo výpredajovej cene -50% ponúkame aj tri kusy vzorkových dverí Centurion z našej predajne – príďte si ich osobne pozrieť kedykoľvek počas otváracej doby.


Časovo obmedzená 10% zľava na vybrané prevedenia dverí Vasco Santiago – pre bližšie informácie navštívte našu vzorkovú predajňu.