Závesné brány

Závesné posuvné brány umožňujú uzatváranie otvorov s veľkou šírkou a vďaka jednoduchej konštrukcii sú univerzálnym riešením, ktoré je spoľahlivé i v extrémnych podmienkach.

Závesné posuvné brány majú širokú ponuku rozmerov a patria k najekonomickejším verziám priemyselných brán. V prípade nutnosti osvetlenia uzatváraného objektu existuje možnosť použitia okienok z dvojitého akrylového skla. Zvislý i vodorovný systém zasklenia brán umožňuje prispôsobenie brán dizajnu objektu.

Funkčnosť a bezpečie

  1. Kryt pojazdovej koľajnice má estetickú funkciu a taktiež chráni koľajnicu pred poveternostnými vplyvmi.
  2. Ložiskové valčeky zaručujú dlhodobú, spoľahlivú a tichú prácu.
  3. Pokrytie brány je vyrobené z oceľového trapézového plechu v tvare lichobežníku T–10, čo zaručuje potrebnú pevnosť pokrytia.
  4. Možnosť objednania zateplenej verzie brán pre zlepšenie tepelnej izolácie objektu.
  5. Ventilačná mriežka zaručuje prietok vzduchu v objekte.
  6. Skrutkové spoje prvkov vedenia uľahčujú reguláciu brány.

VZORY


Závesné posuvné brány SlidePro

Sú jednoduchým a efektívnym riešením v halách s obmedzenými možnosťami zástavby. Môžu byť využité v miestnostiach s veľkou šírkou otvoru. Brány SlidePro sú charakteristické funkčnosťou a jednoduchousťou montáže.
Možnost montáže do stropu alebo prekladu robí z brán SlidePro univerzálne riešenie pre rôzne podmienky.

Brány môžu byť vyrobené v jednokrídlovej alebo v dvojkrídlovej verzii.

Výhodou brán SlidePro sú estetické hodnoty, zodpovedajúce najnovším trendom priemyselného stavebníctva. Na výrobu krídiel je použitý panel s reliéfom V s možnosťou náteru vo farbách RAL. Prepracované detaily zosilujú pocit jednoliateho vzhľadu, vďaka ktorému sa tieto brány dokonale hodia do moderných stavieb.

Konštrukcia plášťa z panelov zateplených izolačnou penou v spojení so systémom tesnenia po celom obvode zaisťuje bránam optimálne parametre tepelného prieniku.

Verzie brán SlidePro

Brány SlidePro sú dostupné vo verzii jedno alebo dvojkrídlovej, so zvislým alebo vodorovným systémom výplne trapézovým plechom T-10. Môžu byť zateplené, môžu byť doplnené o priechodzie dvere, ventiláciu alebo presklenenie.