Modest

BRÁNA A BRÁNKA MODEST

Brána a bránka Modest je systémové riešenie určené pre domácnosť a priemysel. V súprave s bránou alebo bránkou sú nosné stĺpiky, súprava závesov a zámkov. Zabezpečené proti korózii žiarovým zinkovaním alebo systémom Duplex: žiarové zinkovanie + polyesterový povlak.

Brány a bránky Modest sa výborne osvedčujú vo všetkých druhoch súkromnej, verejnej alebo priemyselnej činnosti. Brány sú montované okolo pozemkov, v záhradách, parkoch, školách, škôlkach, na tržniciach atď.

Konštrukcia brány a bránky navrhnutá z profi lov s prierezom 40×40 mm. V krídle je použitá súprava závesov a zámku. Pri dvojkrídlových brán je navyše západka s dorazom. Krídlo brány a bránok je vyplnené panelom ohradenie Vega B. Panely sú zvarené z drôtu o priemere 5 mm. Panel je privarený ku konštrukcii pri pohľade zvonku. Stĺpiky brán a bránok tvorí integrálnu časť výrobku. Stĺpiky sú upravené pre záťažové požiadavky celej konštrukcie. Stĺpiky majú plastové striešky. Pre výrobu stĺpikov sú použité profily o prierezoch: 80×80 mm.

KOMPLEXNÝ SYSTÉM PRIEMYSLOVÝCH OPLOTENÍ

Oplotenie WIŚNIOWSKI predstavuje systémové riešenie, ktoré zaručuje komplexné zabezpečenie pozemku. V ponuke pre individuálne stavebníctvo a pre priemysel je moderné oceľové, profilové zábradlie, tak aj panelové zábradlie. Charakterizuje pevnosť, kvalitu a odolnosť, ktoré nevyžadujú eleganciu a štýl. Komplexná ponuka WIŚNIOWSKI je veľká pomoc pri uzavretí daného objektu a starostlivosť o jeho bezpečnosť a vzhľad. Využite plnú ponuku a vytvorte si vlastnú záhradu.

Systémové ohradenie s dvojkrídlovými vrátami a bránkou MODEST – výplň mrežovým panelom Vega B

Systémové ohradenie s dvojkrídlovými vrátami a bránkou MODEST – výplň mrežovaným panelom Vega B. Pre brány a bránku MODEST je možné tiež použiť mrežový panel Vega B Light

Štandardné farby:

Systém DUPLEX

Spojenie vlastností zinkového povlaku a lakovaného povlaku v systéme DUPLEX do značnej miery umožňuje predĺžiť dobu užívania ohradenia WIŚNIOWSKI. Po celú dobu bez ohľadu na počasie máme istotu, že oplotenie WIŚNIOWSKI bude vyzerať esteticky.

Vráta a bránky sú k dispozícii vo verzii so žiarovým pozinkom alebo pozinkované a potiahnuté olyesterovou farbou. Štandardne sú k dispozícii vo farbách: RAL 6005 MAT, RAL 7016 MAT.

Zelená | RAL 6005

Grafitová | RAL 7016

Opýtaj sa čokoľvek

KONTAKT


Showroom KOŠICE

Rastislavova 77 (pri autoumyvárke)

0948 300 130

predajnake@montpag.sk

Obchodný zástupca MontPaG

0940 655 855

obchodak@montpag.sk

Fakturačné údaje

MontPaG s.r.o.
Letná 2402/18, 069 01 Snina
IČO: 48282758
DIČ: 2120116691
IČ DPH: SK2120116691

ODOŠLI E-MAIL
Mapa

Po - Pi: 9:00 - 17:00

Facebook

montpag

Instagram

MontPaG

Tvoj Interier

www.tvojinterier.sk

F
F
montpagsvke
16
 Photos
41
 Followers
33
 Following
#Posuvnebrany#ploty#dizajnovedielce#garažovebrany#vchodovedvere#protipožaiarnedvere#superceny#širokyvyber#dizajn#domov#priemysel#košice#rastislavova77#vedľaumyvárky#Hliníkové dvere WISNIOWSKI. Príďte si ich vyskúšať do našej predajne Rastislavova 77 Košice.
.
.
#hlinikovedvere #dvere #kosice #košice #kosiceokolie #staviame #dom #modernydommontpag#cemvin#rýchla#suchá#stavba#schodiska#vysoká#pevnosť#fasádne dosky#košicemontpag#topstep#obkladyschodov#kvalitabezkonkurencie#košicemontpag#topset#drevené parapety#najvyššia kvalita# široký vyberMontpag exterierové a interiérové štúdio#Wisniowski#MontPaG, s.r.o.PF 2019V ponuke plávajúce podlahy, viac ako 60 vzoriek v našich predajniach.
5 až 15 ročné zaruky.
.
.
#snina #kosice #košice #podlaha #dom #stavbadomu #interier