Interiérové dvere

INTERIÉROVÉ DVERE - DRE

Príďte si k nám po nové dvere od najpredávanejšej značky DRE.

Dlhoročná tradícia a nová modernejšia technológia výroby poskytuje výborný pomer ceny a kvality. Na výber sú 3 varianty povrchových prevedení – fólia, lamino a prírodná dyha.

Takmer všetky typy dverí je možné dodať s posuvným systémom na stenu alebo do puzdra.

dvere DRE

DVERE VASCO DOORS

DIZAJN
A INOVÁCIA

Dvere Vasco Doors disponujú moderným dizajnom a technickými riešeniami, ktoré z nich robia produkt najvyššej kvality zhodný s najnovšími trendmi.

FUNKČNOSŤ
A ESTETIKA

Všetky detaily – rám, výplne aj jednotlivé prvky dverí a obložiek sú vyrobené z homogénneho MDF materiálu. Všetko je ideálne zložené tak, že spoje zaisťujú výborné funkčné a zároveň estetické vlastnosti.

KVALITA
A BEZPEČNOSŤ

Materiály najvyššej kvality, pochádzajúce od renomovaných dodávateľov. Používame len bezpečnostné sklo, kalené v procese ESG. Rám krídla je zaoblený a vďaka inovatívnej technológii je dekor aplikovaný v jednom ťahu bez viditeľných spojov, čo zvyšuje odolnosť a užívateľský komfort.

POSUVNÝ SYSTÉM - nástenný

POSUVNÝ SYSTÉM - do púzdra

luxusne dvere prum

INTERIÉROVÉ DVERE PRÜM

dvere prum kosice

Nemecká duša,
Slovenské srdce…

Váš interiér si zaslúži krásne a kvalitné interiérové dvere. Značka PRÜM kladie dôraz na prvotriedne materiály z certifikovaných zdrojov, najmodernejšiu technológiu, pružne organizovanú výrobu, systém starostlivej kontroly a vlastný vývoj opierajúci sa o tím skúsených pracovníkov.

Tradícia výroby dverí PRÜM siaha až do roku 1970. Od tej doby sa neustále rozširuje ponuka modelov dverí, materiálov, farebná škála povrchových úprav aj výber skiel a zasklievacích líšt.

Značka PRÜM dnes dodáva viac než 3500 dverí a 3200 zárubní denne. Kompletnú ponuku značky PRÜM Vám ponúkame aj my.

Nemecká kvalita

Všetky modely dverí PRÜM sú vyrábané s povestnou nemeckou kvalitou z prvotriednych materiálov a s dôrazom na každý detail.

Dlhá životnosť

Pevná a stabilná konštrukcia dverí a zárubní spoločne so starostlivo vybraným certifikovaným materiálom zaručuje dlhú životnosť.

Zdravotne nezávadné produkty

Použitím ekologických výrobných postupov a materiálov je zaručená zdravotná nezávadnosť dverí PRÜM. Výrobky PRÜM sú PEFC, FSC a LGA certifikované.

Dôraz na design

Či už snívate o dverách v moderných povrchových úpravách alebo klasickom dizajne, dvere PRÜM dokážu výjsť všetkým Vašim predstavám o krásnom bývaní.

Vzorky dverí, dekorov a doplnkov, ako sú sklá či kľučky vám radi predvedieme v našich showroomoch  v Košiciach  a v Snine.

Posuvné dveredvere-na-terasugarazove-brany-pre-domov-kosiceBrány pre domov
Opýtaj sa čokoľvek

KONTAKT


Showroom KOŠICE

Rastislavova 77 (pri autoumyvárke)

0948 300 130

predajnake@montpag.sk

Obchodný zástupca MontPaG

0940 655 855

obchodak@montpag.sk

Fakturačné údaje

MontPaG s.r.o.
Letná 2402/18, 069 01 Snina
IČO: 48282758
DIČ: 2120116691
IČ DPH: SK2120116691

ODOŠLI E-MAIL
Mapa

Po - Pi: 9:00 - 17:00

Facebook

montpag

Instagram

MontPaG

Tvoj Interier

www.tvojinterier.sk

F
F
montpagsvke
16
 Photos
40
 Followers
32
 Following
#Posuvnebrany#ploty#dizajnovedielce#garažovebrany#vchodovedvere#protipožaiarnedvere#superceny#širokyvyber#dizajn#domov#priemysel#košice#rastislavova77#vedľaumyvárky#Hliníkové dvere WISNIOWSKI. Príďte si ich vyskúšať do našej predajne Rastislavova 77 Košice.
.
.
#hlinikovedvere #dvere #kosice #košice #kosiceokolie #staviame #dom #modernydommontpag#cemvin#rýchla#suchá#stavba#schodiska#vysoká#pevnosť#fasádne dosky#košicemontpag#topstep#obkladyschodov#kvalitabezkonkurencie#košicemontpag#topset#drevené parapety#najvyššia kvalita# široký vyberMontpag exterierové a interiérové štúdio#Wisniowski#MontPaG, s.r.o.PF 2019V ponuke plávajúce podlahy, viac ako 60 vzoriek v našich predajniach.
5 až 15 ročné zaruky.
.
.
#snina #kosice #košice #podlaha #dom #stavbadomu #interier